95 000 $ było starannie ułożonych w pudełku.

Przez 60 lat małżeństwa przeszli dużo. Wydawało się, że każdy może sobie powiedzieć cokolwiek i nie być niczym zaskoczonym. I wydaje się, że wszystkie tajemnice zostały już ujawnione, ale jeden szkielet w szafie wciąż się ukrywał.

Na najwyższej półce w szafie stało średniej wielkości pudełko. Położyła go tam starsza kobieta. Mąż wiedział o pudełku, ale został ostrzeżony, aby go nie dotykać ani nie pytać o zawartość.

Mąż już zapomniał o tym pudełku. Ale pewnego dnia kobieta poważnie zachorowała. Prognozy były rozczarowujące.

Mężczyzna zaczął sprzątać dom, odkładając rzeczy na swoje miejsca. Zauważywszy pudło, postanowił udać się z nim do żony.

Ona z kolei postanowiła ujawnić sekret tego pudełka. Otwarcie pudełka ujawniło mężczyznie miłą niespodziankę. 95 000 $ było starannie ułożonych w pudełku.

Oprócz pieniędzy znajdowały się w nim 2 lalki, które nie wzbudziły większego zainteresowania. Mężczyzna był mile zaskoczony, a jednocześnie miał wiele pytań.

- Jesteśmy małżeństwem od dawna – zaczęła kobieta – babcia dała mi radę na temat długiego i szczęśliwego życia razem, jej sekretem jest brak nieporozumień. Za każdym razem, gdy się na ciebie wściekam, muszę przestać się z tobą kłócić i zacząć robić na szydełku lalkę.

Mężczyzna był szczęśliwy i ledwo mógł ukryć łzy. W pudełku były 2 lalki, co oznacza, że ​​przez lata staruszka była na niego zła tylko 2 razy.

- Kochanie, - powiedział, - rozumiem, dlaczego w pudełku są dwie lalki, ale skąd wzięły się te wszystkie pieniądze?

- Och… – odpowiedziała – to pieniądze, które zebrałam ze sprzedaży pozostałych lalek.

Główne zdjęcie: misstits.co