Przedstawiciele tych znaków stoją mocno na nogach i są pewni swoich umiejętności. Rzadko pozwalają, aby wszystko potoczyło się samoczynnie, wolą nie ufać losowi, ale trzymać wszystko pod osobistą kontrolą. Pięć postaci, które zawsze wychodzą zwyciężcami.

Problemy na drodze nie przerażają hazardzisty Barana, a jedynie go prowokują. Co więcej, stan rzeczy „jak w zegarku” szybko ich nudzi. Odważnie przyjmują wyzwania losu i stawiają sobie wyzwania. Ale często nadmierna agresywność i irytacja stają się przyczyną ich niepowodzeń.

Bez przedsiębiorczego i aktywnego Lwa nie byłoby tej listy. Przedstawicielom tego znaku udaje się osiągnąć swój cel na przekór okolicznościom i nawet z najbardziej opłakanej sytuacji wychodzą zwycięsko. Wszystko dzięki ich energii, która może wyschnąć tylko wtedy, gdy są zmuszeni znaleźć się w niewłaściwym miejscu i robić rzeczy sprzeczne z ich zasadami.

Skorpiony swoją pewnością siebie powalają wszystko na swojej drodze. Ani przez chwilę nie wątpią w swoje umiejętności i być może jest to główna tajemnica ich zwycięstw. Los jest bardzo lojalny wobec osób urodzonych pod tym znakiem, a szczęście zawsze jest obok. Skorpiony mają tendencję do podejmowania właściwych decyzji dzięki intuicji.

W przeciwieństwie do pozostałych znaków z tej listy, Koziorożce mogą robić rzeczy, których tak naprawdę nie lubią. Koziorożce to rzadki rodzaj ludzi, którzy potrafią znaleźć osobistą motywację w najbardziej beznadziejnej na pierwszy rzut oka sprawie. Nawet narzucone cele podporządkowują się Koziorożcom, nie mówiąc już o tych, które pochodzą od nich osobiście.

Byk to bez wątpienia najbardziej uparty znak zodiaku. Jeśli przedstawiciel tego znaku płonie jakimś pomysłem, nie da się go złamać. Żadna przeszkoda nie stanie się dla Byka powodem do odwrotu. Z reguły osoby urodzone pod tym znakiem zawsze mają plan działania, ale z trudem udaje im się go trzymać. Byki po mistrzowsku poruszają się w proponowanych okolicznościach, ale tylko wtedy, gdy są nimi naprawdę zainteresowane.

Główne zdjęcie: exk.kz