Według astrologii różne znaki zodiaku mają zupełnie inne nawyki, cechy charakteru i styl życia. W związku z tym mają różne podejście do atmosfery w domu - jedni kochają czystość, inni nie martwią się o chaosie wokół.

Waga

Przedstawiciele tego znaku za wszelką cenę unikają sprzątania. Od dzieciństwa są obojętni na to, jaki chaos panuje w domu, a ten nawyk nie znika z wiekiem. Waga myje naczynia tylko wtedy, gdy nie ma już czystych, i pierze ubrania, jeśli nie ma absolutnie nic do założenia.

Lew

Lwy to bardzo kreatywni i artystyczni ludzie. Czasami są tak zainspirowani, że przestawiają meble w domu i kupują farbę do ścian. Ponieważ uwielbiają projektować, w ich domu panuje zawsze bałagan. I wcale im to nie przeszkadza. W ich głowach panuje chaos, więc mieszkanie nie jest takie ważne.

Strzelec

Strzelcy uwielbiają być aktywni, a sprzątanie domu to ostatnia rzecz, o której myślą. Połowę powierzchni kuchennej zajmują brudne kubki po kawie, a w kącie ustawione pudełka po pizzy. To typowy dom dla tego znaku. Strzelce rzadko bywają w domu, więc nie zwracają uwagi na bałagan.

Baran

Baran nie lubi mieszkać w brudnym domu, ale jest zbyt leniwy, aby naprawdę regularnie sprzątać. Najlepszym pomysłem jest upchnięcie całego bałaganu pod łóżkiem lub do szafy, co utrudnia znalezienie ubrań i odpowiednich rzeczy. Ale kiedy dom jest zbyt brudny, wolą zatrudnić sprzątaczkę, niż sprzątać samodzielnie.

Główne zdjęcie: volkovysk.by